22. 7. 2019

2 % bez podmínek: Banka CREDITAS představila Spořicí účet +

Výnos ve výši 2 % ročně mohou klienti banky získat na novém Spořicím účtu +, který banka dnes zařadila do své nabídky. Produkt je k dispozici novým i stávajícím klientům.

Nový Spořicí účet + nabízí úrok 2 % ročně pro všechny vklady až do výše 1,5 milionu korun. U vyšších vkladů bude částka přesahující uvedenou hranici úročena sazbou 1,1 % p.a. Jak je v Bance CREDITAS tradicí, vysoké úroky nejsou podmíněny využitím jiných produktů nebo služeb banky. Nabídka je určena jak pro nové, tak pro stávající klienty banky. 

"Naší dlouhodobou strategií je patřit k bankám s nejvýhodnějším zhodnocením klientských úspor a s tím souvisí i zavedení nového Spořicího účtu + s úročením 2 % ročně. Účet je bez podmínek a pro všechny, aktuálně je to tedy nejvýhodnější nabídka na trhu," říká Vladimír Hořejší, předseda představenstva Banky CREDITAS

Bez poplatků, bez penalizací

Nový Spořicí účet + nabízí stejně výhodné podmínky jako jiné retailové produkty Banky CREDITAS: nulové poplatky za zřízení a vedení účtu, nulové poplatky za příchozí či odchozí platby, výběry uložených financí bez výpovědní lhůty, penalizací a poplatků.

Na Spořicí účet + se vztahuje zákonné pojištění, a to až do výše odpovídající 100 000 euro (např. 2 600 000 Kč při kurzu 26 Kč za euro). Pojištěné jsou jak vklady i úroky na účtu.

Spořicí účet + si můžete sjednat na kterékoli pobočce Banky CREDITAS nebo prostřednictvím interaktivního formuláře na webu. Stávající klienti banky si účet mohou založit také v internetovém bankovnictví.

Zhodnocení úspor mnoha způsoby

Banka CREDITAS nabízí i další cesty vedoucí ke zhodnocení úspor: kromě Spořicího účtu + se sazbou 2 % mohou klienti na pobočkách získat spořicí vklad s tříměsíční výpovědní lhůtou a bezkonkurenčním úrokem 2,5 %.

Jako jedna z mála bank na českém trhu nabízí CREDITAS výhodné úročení i na běžném účtu: účet Richee, který si lze založit ve stejnojmenné aplikaci, má zhodnocení na úrovni 1,5 % pro část zůstatku do 300 tisíc korun, pro část nad tento limit pak 0,5 % ročně. V nabídce banky jsou také termínované vklady s úrokem až 3,1 % ročně a investiční produkty.

Banka CREDITAS

Banka CREDITAS

Banka CREDITAS působí na českém finančním trhu již 23 let. Zaměřuje se především na nadstandardní zhodnocení úspor pro retail, firmám a podnikatelům nabízí na míru šité úvěry a bezkonkurenční devizové konverze. V roce 2018 uvedla banka na trh první českou multibankovní platformu Richee, do níž lze připojit účty vedené v jiných bankách.