Čtěte také

30. 8. 2019

Banka CREDITAS nabízí dluhopisy developerské skupiny REDSTONE

Banka CREDITAS do své nabídky investičních produktů zařadila novou emisi dluhopisů skupiny REDSTONE REAL ESTATE. 

REDSTONE REAL ESTATE své realitní investice rozděluje mezi developerské projekty a komerční nemovitosti, které již generují stabilní příjmy. "Chceme nabízet především dluhopisy českých společností, na jejichž projekty si mohou klienti skutečně sáhnout, vidí, že se realizují, a vědí tak, do čeho investují. To platí i o skupině REDSTONE REAL ESTATE," říká generální ředitel Banky CREDITAS Vladimír Hořejší.

Dluhopisy lze získat na pobočkách Banky CREDITAS, s výjimkou poboček v Mladé Boleslavi, Jindřichově Hradci, Šumperku a Benešově. Podrobnější informace o emisi najdete také na webu Banky CREDITAS

Dluhopisy REDSTONEINV04 4,9/22Kliknutím zobrazíte tabulku ve velkém rozlišení.

Developer se zkušenostmi

I když není veřejnosti zatím příliš známá, má REDSTONE REAL ESTATE v oblasti developmentu značné zkušenosti a může se pochlubit řadou úspěchů. Příkladem je atraktivní administrativní budova Louvre, kterou najdete v Praze 5. Elegantní stavbu se 4 200 m² kancelářských ploch navrhla renomovaná architektonická kancelář Chapman Taylor.

Dlouhodobou strategií REDSTONE REAL ESTATE je rozdělení realitních investic mezi developerské projekty a již existující komerční nemovitosti, které skupině přinášejí stabilní příjmy. Mezi projekty REDSTONE tak najdeme například obchodně-skladový park v Čestlicích nebo logistické centrum ležící na východním okraji Pardubic. 

Louvre Praha
Louvre Praha − moderní administrativní budova v Praze 5 nabízí v pěti podlažích cca 4 200 m² kancelářských prostor.

Logistické centrum Pardubice
Logistické centrum Pardubice − tři skladovací haly na východním okraji Pardubic nabízejí 34 566 m² moderních prostor pro skladování a distribuci. Logistické centrum Pardubice disponuje parkovacími plochami o celkové výměře 11 000 m².
Titulní obrázek článku: Bouzov – Královská louka − plánovaný projekt 23 atypických rodinných domů s kouzelným výhledem na národní kulturní památku hrad Bouzov.

Miliardová investice v Pardubicích

V současné době připravuje skupina hned několik projektů. Nejvýznamnějším z nich je rozsáhlý komplex zahrnující obchodně-administrativní centrum a bytové domy v Pardubicích. Komplex vyroste u pomyslné vstupní brány do krajského města – před pardubickým hlavním nádražím. Město má zatím pouze jeden obchodní areál podobného rozsahu, developer proto považuje výstavbu nové obchodní galerie za mimořádnou příležitost, která přiláká další obchodní řetězce. Po výborných zkušenostech z projektu Louvre zadal investor architektonickou studii nového komplexu osvědčené kanceláři Chapman Taylor.

Významnou devizou nové nákupní galerie, kanceláří i bytů bude skvělá dopravní dostupnost. Leží totiž v bezprostřední blízkosti hlavního nádraží a k němu přiléhajícího terminálu MHD. Pro osobní automobily bude k dispozici kapacitní podzemní parkoviště. To je dobrou zprávou nejen pro zákazníky obchodů, ale i pro nájemce kancelářských prostorů. Právě nedostatek parkovacích míst pro klienty i zaměstnance je totiž jedním z klíčových problémů mnoha pardubických firem.

REDSTONE REAL ESTATE

Skupina REDSTONE nabízí průnik mezi developerskou, realitní a investiční činností. Prostřednictvím dceřiných společností se profiluje i v oblastech řízení aktiv a realizace dluhopisových programů. Skupina úspěšně těží z dlouholetých zkušeností s vytvářením komerčních, multifunkčních a rezidenčních projektů nejrůznějšího rozsahu a díky odbornému zázemí a zaujetí lidí ve svém týmu dokáže bezpečně zhodnocovat svá aktiva. 


Právní upozornění

Toto propagační sdělení bylo zpracováno společností Banka CREDITAS a.s. (dále jen „Banka“) a nejedná se o veřejnou nabídku, nabídku k uzavření smlouvy ani výzvu k podávání nabídek. Informace obsažené v tomto propagačním sdělení nelze považovat za radu k jednotlivé investici a nejedná se o investiční doporučení ani investiční poradenství. S investičními nástroji jsou spojena různá investiční rizika, přičemž hodnota investice může kolísat a návratnost investované částky není zaručena. Minulé výnosy nejsou zárukou budoucích výnosů. Propagační sdělení má pouze informativní charakter a jeho účelem je poskytnout základní informace. V žádném případě nenahrazuje prospekt k investičnímu nástroji. Banka vyzývá investory, aby se důkladně seznámili se základním prospektem a emisním dodatkem emitenta, který je dostupný v elektronické podobě na www.creditas.cz a internetových stránkách emitenta rsre.cz a v papírové podobě na pobočkách Banky nebo v sídle emitenta. Propagační sdělení nelze považovat ani za jakékoliv daňové či právní poradenství. Klient by měl případné otázky konzultovat se svým daňovým, právním nebo jiným poradcem a učinit vlastní informované rozhodnutí o své investici. Z informací uvedených v tomto propagačním sdělení není možné odvozovat žádná práva a povinnosti a Banka nepřebírá nad rámec stanovený právními předpisy odpovědnost za škodu způsobenou použitím tohoto propagačního sdělení nebo informací v něm obsažených. Banka neručí za úplnost a správnost uvedených informací.