21. 3. 2019

Banka CREDITAS otevřela novou pobočku v Břeclavi

V nové, celkově již 25. pobočce banky je pro klienty připraven tradiční špičkový servis, který zahrnuje nejen bankovní a směnárenské služby, ale také pohodlnou čekací zónu či výbornou kávu na uvítanou.

Novou břeclavskou pobočku Banky CREDITAS najdete v centru města na náměstí T. G. Masaryka 2392/17. Vchod do pobočky je poblíž mostu přes Mlýnský náhon – v místech, kde do náměstí ústí třída 1. máje ve směru od Poštorné.

Co vám břeclavská pobočka Banky CREDITAS nabízí? Vše, co již dobře znají klienti v jiných městech. Vysoký standard služeb, profesionální osobní bankéře a bankovní produkty, které patří mezi špičku na českém finančním trhu: běžné účty s nulovými poplatky za vedení i všechny běžné transakce, atraktivně úročený spořicí účet bez omezení výše vkladu, termínované vklady s úroky dosahujícími až 3,1 % ročně nebo směnárnu s mimořádně výhodnými kurzy. Dočkáte se také výtečné kávy, samozřejmostí je bezbariérový přístup a bezplatné připojení k wi-fi.

Pobočka je výborně dostupná hromadnou dopravou i osobním automobilem. Při cestě linkovým autobusem vystupte na zastávce „Břeclav, nám.TGM kostel“, kde zastavuje řada linek MHD i některé příměstské autobusy. Pokud přijedete na autobusové nebo železniční nádraží, můžete na cestu k pobočce využít některou z linek městské dopravy, anebo zvolit cestu pěšky. V tom případě na vás čeká přibližně 1,5 km dlouhá vycházka ulicemi města. Při cestě osobním automobilem využijte některé z blízkých parkovišť, dejte ale pozor na dopravní značky – některá parkoviště jsou placená.

Pobočka Banky CREDITAS v Břeclavi je otevřena v pracovní dny dopoledne od 8 do 12 hodin. Odpolední otevírací doba je v pondělí, úterý a čtvrtek od 12.30 do 16 hodin, ve středu mohou klienti využít prodlouženou provozní dobu od 12.30 do 17 hod., v pátek má pobočka otevřeno od 12.30 do 15 hodin.

Pojedete do Břeclavě?

Víte, že bychom mohli napsat Přijeďte za námi do Břeclavě a nebyla by to chyba? Vlastní jméno Břeclav skutečně lze ve 2. pádu jednotného čísla skloňovat dvěma způsoby: Břeclavě i Břeclavi. Pokud nám nevěříte, můžete se přesvědčit u odborníků na webu Ústavu pro jazyk český. U místních obyvatel častěji uslyšíte Břeclavě, také řada regionálních poboček České pošty využívá tuto variantu, například v Týnci u Břeclavě. Rovněž internetové vyhledávače vám při hledání Břeclavě najdou tisíce webů. Tak šťastnou cestu do Břeclavě.

Banka CREDITAS

Banka CREDITAS

Banka CREDITAS působí na českém finančním trhu již 24 let. Zaměřuje se především na nadstandardní zhodnocení úspor pro retailové klienty, firmám a podnikatelům nabízí na míru šité úvěry a bezkonkurenční devizové konverze. V nezávislém ratingovém projektu Vstřícná banka, který hodnotil kvalitu služeb českých bankovních institucí za období od ledna 2019 do března 2020, obsadila Banka CREDITAS 1. místo jako nejlevnější česká banka.