23. 4. 2019

Banka CREDITAS otevřela novou pobočku v Mladé Boleslavi

V moderně řešených interiérech na klienty čekají bankovní a směnárenské služby, ale také pohodlná čekací zóna a jak je v Bance CREDITAS tradicí, nechybí ani výborná káva na uvítanou. Nové zastoupení v hlavním městě českého automobilového průmyslu banka otevřela právě dnes.

Banka pro svoji mladoboleslavskou pobočku zvolila prostory v nákupním komplexu Bondy Centrum, vstup je umístěn z vnější strany budovy na třídě Václava Klementa. Klienti se mohou těšit na ochotné osobní bankéře a na produkty patřící mezi špičku na českém finančním trhu: běžné účty s nulovými poplatky za vedení i všechny běžné transakce, výhodně úročený spořicí účet bez omezení výše vkladu či termínované vklady s úrokovou sazbou až 3,1 % ročně. Součástí pobočky je také směnárna s mimořádně výhodnými kurzy. A jak je v Bance CREDITAS tradicí, návštěvníky čeká také výtečná káva a bezplatné připojení k wi-fi.

Pobočka je výborně dostupná jak hromadnou, tak individuální dopravou. V bezprostřední blízkosti Bondy Centra leží autobusové nádraží a železniční stanice Mladá Boleslav město, osobní automobil můžete odstavit v podzemním nebo na nadzemním parkovišti obchodního centra.

Pobočka Banky CREDITAS v Mladé Boleslavi má otevřeno v pracovní dny od 9 do 17 hodin, ve středu mohou klienti využít prodlouženou provozní dobu do 18 hod., v pátek se pobočka uzavírá v 16 hodin. Pokud si chcete sjednat schůzku na konkrétní termín, můžete napsat nebo zavolat bankéřům z pobočky.

Banka CREDITAS - pobočka Mladá Boleslav

Banka CREDITAS - pobočka Mladá Boleslav, interiér

Banka CREDITAS

Banka CREDITAS

Banka CREDITAS působí na českém finančním trhu již 23 let. Zaměřuje se především na nadstandardní zhodnocení úspor pro retail, firmám a podnikatelům nabízí na míru šité úvěry a bezkonkurenční devizové konverze. V roce 2018 uvedla banka na trh první českou multibankovní platformu Richee, do níž lze připojit účty vedené v jiných bankách.