15. 4. 2019

Banka CREDITAS otevřela novou pobočku v Opavě

Špičkový servis, do kterého patří nejen bankovní, směnárenské a investiční služby, ale také pohodlná čekací zóna či výborná káva na uvítanou. To vše najdou od 15. dubna návštěvníci nové pobočky Banky CREDITAS ve slezské metropoli.

Opavskou pobočku umístila banka do centra města – na Horní náměstí na roh ulic Pekařská a Mezi Trhy. Ačkoli má budova adresu Pekařská 2, vchod do banky najdete v podloubí v ulici Mezi Trhy, přímo proti radnici. Nová pobočka dodržuje vysoký standard kvality služeb Banky CREDITAS, najdete v ní profesionální osobní bankéře a bankovní produkty patřící mezi špičku na českém finančním trhu: běžné účty s nulovými poplatky za vedení i všechny běžné transakce, atraktivně úročený spořicí účet bez omezení výše vkladu, termínované vklady s úroky dosahujícími až 3,1 % ročně nebo směnárnu s mimořádně výhodnými kurzy. Jak je v Bance CREDITAS dobrým zvykem, na návštěvníky čeká také výtečná káva, samozřejmostí je bezbariérový přístup a bezplatné připojení k wi-fi.

Banka CREDITAS - pobočka Opava

Pobočka je výborně dostupná městskou hromadnou dopravou, ve vzdálenosti přibližně 200 metrů se nachází frekventovaná zastávka Divadlo. Při cestě osobním automobilem můžete využít některé z blízkých parkovišť, věnujte ale pozornost na dopravním značkám – řada parkovacích míst v centru je vyhrazená, na dalších je třeba uhradit poplatek.

Pobočka Banky CREDITAS v Opavě má otevřeno v pracovní dny od 8 do 12 hodin, odpolední provozní doba začíná ve 12:30 a končí v pondělí, úterý a čtvrtek v 16 hodin, ve středu mohou klienti využít prodlouženou provozní dobu do 17 hod., v pátek se pobočka uzavírá v 15 hodin. Pokud si chcete sjednat schůzku na konkrétní termín, můžete zavolat nebo napsat bankéřům z pobočky.

Banka CREDITAS - pobočka Opava

Banka CREDITAS - pobočka Opava

Banka CREDITAS

Banka CREDITAS

Banka CREDITAS působí na českém finančním trhu již 23 let. Zaměřuje se především na nadstandardní zhodnocení úspor pro retail, firmám a podnikatelům nabízí na míru šité úvěry a bezkonkurenční devizové konverze. V roce 2018 uvedla banka na trh první českou multibankovní platformu Richee, do níž lze připojit účty vedené v jiných bankách.