4. 7. 2019

Banka CREDITAS otevřela pobočku v Benešově

Ani období dovolených nezastavilo rozvoj pobočkové sítě Banky CREDITAS. V pořadí již 31. pobočka přivítala první návštěvníky ve středu 3. července. Klientům nabízí výhodné bankovní a směnárenské služby, samozřejmostí je pohodlná čekací zóna a nechybí ani tradiční káva na uvítanou.

Pobočku Banky CREDITAS v Benešově najdete na adrese Tyršova 192, přímo proti obchodní pasáži Na Zámecké. A co vám bankéři na nové pobočce nabídnou? Produkty, které patří mezi špičku českého finančního trhu:

Připraven je také tradiční servis, který zpříjemní případné krátké čekání – výtečná káva na uvítanou, bezplatné připojení k wi-fi a tištěný magazín C JOURNAL.

Pobočka je výborně dostupná jak hromadnou, tak individuální dopravou. Železniční stanice i autobusové nádraží jsou od pobočky vzdáleny necelých 400 metrů, stačí se vydat Nádražní ulicí a z ní odbočit do Tyršovy. Pokud přijedete osobní automobilem, můžete zaparkovat v bezprostřední blízkosti pobočky, nezapomeňte ale, že stání v Tyršově ulici i na blízkém parkovišti jsou placená.

Pobočka Banky CREDITAS v Benešově má otevřeno v pracovní dny dopoledne od 8 do 12 hodin. Odpoledne otevírá ve 12.30 a zavírá v pondělí, úterý a čtvrtek v 16 hodin, ve středu mohou klienti využít prodlouženou provozní dobu do 17 hod., v pátek se pobočka uzavírá v 15 hodin. Pokud si chcete sjednat schůzku na konkrétní den a čas, můžete si vhodný termín domluvit na bezplatné infolince 800 888 009 (v provozu v pracovní dny od 8 do 20 hodin).