8. 3. 2021

Banka CREDITAS otevřela pobočku v Dačicích

Nová pobočka se poprvé otevřela na počátku března. Banka tak plní svůj slib, že vedle intenzivního rozvoje služeb digitálního bankovnictví bude rozšiřovat také svoji pobočkovou síť.

I když stále více klientů Banky CREDITAS preferuje elektronickou komunikaci, banka nezapomíná ani na ty, kteří se raději chtějí setkat s bankéřem a probrat své finanční otázky v osobním rozhovoru. Banka proto intenzivně rozvíjí služby pro obě skupiny. Klientům využívajícím internetové služby postupně nabízí nové funkce svého mobilního a internetového bankovnictví CREDITAS Banking. Pro klienty, kteří dávají přednost osobnímu jednání, se rozšiřuje pobočková síť, aby byla snadno dostupná všem, kteří projeví zájem o produkty a služby Banky CREDITAS.

Banka CREDITAS - pobočka Dačice

V pořadí již 37. pobočku banky najdete v Dačicích na Palackého náměstí 3. Nové prostory nabízejí tradiční nadstandardní servis a samozřejmě také všechny bezpečnostní prvky související s ochranou proti pandemii covidu-19. Aby se klienti zbytečně nesetkávali při čekání, doporučuje banka sjednání schůzky předem na bezplatné infolince 800 888 009 (Po–Pá 8–20 hod). V předstihu sjednaný termín je garancí, že klient bude obsloužen v dohodnutém čase.

Banka CREDITAS - pobočka Dačice

Pobočky Banky CREDITAS zůstávají i v době koronavirových omezení v provozu, avšak s upravenou otevírací dobou. Aktuální informace banka uvádí na svých kontaktních stránkách.