4. 9. 2019

Banka CREDITAS otevřela pobočku v Jihlavě

Svoji 33. pobočku dnes otevřela Banka CREDITAS v Jihlavě. Klientům nabízí směnárenské a bankovní služby, které patří ke špičce českého finančního trhu. Stejně jako na dalších pobočkách banky je i v Jihlavě pro návštěvníky připravena pohodlná čekací zóna a nechybí ani tradiční káva na uvítanou.

Banku CREDITAS v Jihlavě najdete na rohu Masarykova náměstí a Židovské ulice. Umístění v rohovém domě přináší jednu specialitu: i když má pobočka adresu Židovská 1103/1, do banky budete vcházet z náměstí. 

A co vám bankéři v jihlavské pobočce nabídnou? Špičkové produkty, které patří mezi to nejlepší na českém finančním trhu:

Pro návštěvníky pobočky je připraven tradiční servis, který zpříjemní případné čekání – výtečná káva na uvítanou, bezplatné připojení k wi-fi a tištěný magazín C JOURNAL. Otevření nové pobočky v prvních týdnech přináší větší počty návštěv, banka proto doporučuje, aby si klienti sjednali termín schůzky předem prostřednictvím kontaktního formuláře.

Díky umístění v centru města je pobočka výborně dostupná jak hromadnou, tak individuální dopravou. Masarykovo náměstí je jedním z hlavních uzlů jihlavské MHD a z autobusového či železničního nádraží sem dojedete bez přestupu. Pokud přijedete automobilem, můžete zaparkovat přímo na náměstí, nezapomeňte ale, že jde o placené parkoviště.

Pobočka Banky CREDITAS v Jihlavě má otevřeno v pracovní dny dopoledne od 8 do 12 hodin. Odpoledne otevírá ve 12.30 a zavírá v pondělí, úterý a čtvrtek v 16 hodin, ve středu můžete využít prodlouženou provozní dobu do 17 hod., v pátek se pobočka uzavírá v 15 hodin.