Čtěte také

20. 6. 2019

Banka CREDITAS otevřela pobočku v Jindřichově Hradci

Přesně tři desítky poboček má od tohoto týdne Banka CREDITAS. Jubilejní 30. pobočka přivítala své první klienty v Jindřichově Hradci. Klientům nabízí bankovní a směnárenské služby, samozřejmostí je pohodlná čekací zóna a nechybí ani tradiční káva na uvítanou.

Novou pobočku Banky CREDITAS najdete v centru Jindřichova Hradce na náměstí Míru 89, hned vedle Staré radnice.

Co pro vás banka ve svém novém zastoupení připravila? Vysoký standard služeb, který nepochybně znáte z jiných poboček, ochotné osobní bankéře a produkty, které patří mezi špičku českého finančního trhu:

I v Jindřichově Hradci je pro klienty Banky CREDITAS připraven tradiční servis, který zpříjemní případné krátké čekání – výtečná káva na uvítanou, bezplatné připojení k wi-fi a tištěný magazín C JOURNAL.

Pobočka je výborně dostupná jak hromadnou, tak individuální dopravou. Přibližně 200 metrů od pobočky leží frekventovaná zastávka Nábřeží, na které zastavují příměstské autobusy a řada linek MHD. Pokud přijedete na železniční nebo autobusové nádraží, můžete na cestu k pobočce využít jednu z linek MHD, nebo si dopřát cca 1,5 km dlouhou procházku. Osobní automobil můžete odstavit přímo na náměstí Míru nebo na dalších parkovištích v centru města, nezapomeňte ale, že parkování v této oblasti je placené.

Pobočka Banky CREDITAS v Jindřichově Hradci má otevřeno v pracovní dny dopoledne od 8 do 12 hodin. Odpoledne otevírá ve 12.30 a zavírá v pondělí, úterý a čtvrtek v 16 hodin, ve středu můžete využít prodlouženou provozní dobu do 17 hod., v pátek se pobočka uzavírá v 15 hodin. Chcete-li si sjednat schůzku předem na konkrétní termín, můžete napsat  nebo kdykoli během provozní doby zavolat bankéřům z pobočky.