23. 10. 2018

Banka CREDITAS otevřela pobočku v Karlových Varech

První klienty dnes přivítala nová pobočka Banky CREDITAS v Karlových Varech. Stejně jako v jiných městech nabízí výhodné bankovní a směnárenské služby poskytované v tradičním příjemném prostředí s vůní výborné kávy.

Karlovarský kraj byl posledním, kde Banka CREDITAS zatím neměla své zastoupení. I přesto má v tomto regionu řadu klientů, dotazy na dostupnost pobočky přicházely také od lázeňských hostů. Proto banka zařadila přípravu a zahájení provozu pobočky v Karlových Varech mezi své priority. Otevřením nového zastoupení ale expanze Banky CREDITAS rozhodně nekončí. Banka chce v následujících dvou letech počet svých poboček zdvojnásobit a na konci roku 2020 mít zastoupení ve všech větších okresních městech.

Novou karlovarskou pobočku najdete na adrese T. G. Masaryka 58/34. Stejně jako v dalších městech i tentokrát banka zvolila místo, kam lze snadno dojet hromadnou dopravou i vlastním automobilem. Pouhých pár minut chůze od pobočky leží vlakové dolní nádraží a autobusové nádraží. Pokud klienti přijedou autem, mohou využít nedaleké parkoviště ve Varšavské ulici.

Co nová karlovarská pobočka Banka CREDITAS nabízí? Kvalitní bankovní služby, se kterými klientům rádi poradí osobní bankéři, směnárnu s mimořádně výhodnými kurzy a stejně jako na jiných pobočkách také výbornou kávu a připojení k wi-fi. Samozřejmostí je bezbariérový přístup. Pobočka Banky CREDITAS v Karlových Varech má otevřeno v pracovní dny od 9 do 12 a od 12.30 do 17 hodin.

Slavnostní otevření proběhlo dne 23. října 2018, nyní již pobočka patří klientům z řad místních obyvatel, turistů a lázeňských hostů. Pokud na pobočku zamíříte i vy, přejeme příjemné a úspěšné jednání. Pokud se nacházíte v jiném regionu, vyberte si nejbližší pobočku v přehledu Kontaktů na webu Banky CREDITAS.

Pobočky ve všech krajích? Ano!

V reakci na první verzi článku nás čtenáři upozorňovali, že banka dosud nemá zastoupení v Kraji Vysočina. Při zběžném pohledu do seznamu poboček Banky CREDITAS skutečně takový pocit můžete získat, protože v přehledu chybí krajská metropole Jihlava. Dvě zastoupení ale v regionu přesto najdete – své služby nabízejí pobočky Banky CREDITAS v Třebíči a Chotěboři. Otevření pobočky přímo v Jihlavě je součástí plánů dalšího rozvoje banky a budeme vás o něm v budoucnu informovat.