8. 2. 2019

Banka CREDITAS otevřela pobočku v Kladně

Své první návštěvníky přivítala nová kladenská pobočka banky v pátek 8. února. Banka CREDITAS tak učinila další krok k naplnění svých ambiciózních plánů – otevření 16 nových poboček v průběhu letošního roku.

Stejně jako v případě nedávno otevřené pobočky ve Svitavách je také Kladno jedním z měst, ve kterém má Banka CREDITAS větší počet klientů. Zatímco při běžných transakcích, např. platbách, většinou využívají internetové nebo mobilní bankovnictví, ve složitějších záležitostech často dávají přednost osobnímu jednání s bankéřem. Velmi častým impulsem ke sjednání schůzky jsou situace, kdy klienti vybírají nejvhodnější produkty pro uložení svých úspor.

Zatímco až dosud museli obyvatelé Kladna pro osobní jednání zvolit některou z pražských poboček, nyní mohou Banku CREDITAS navštívit přímo ve svém městě – v Komenského ulici 405. Umístění nové pobočky banka zvolila stejně jako v jiných městech tak, aby byla dostupná nejen pro místní obyvatele, ale i pro ty, kdo za bankou přicestují z okolních měst a obcí. Klienti, kteří přijedou automobilem, najdou v blízkém okolí pobočky několik parkovišť. Při cestě hromadnou dopravou lze využít frekventovaných autobusových stanic Gymnasium nebo náměstí Svobody, na kterých zastavuje řada příměstských autobusů i linek MHD. Stanice Gymnasium je od pobočky vzdálena přibližně 400 metrů, cesta k autobusům na náměstí Svobody je přibližně o sto metrů delší.

Co nová kladenská pobočka Banky CREDITAS svým klientům nabízí? Vysoký standard služeb, ochotné osobní bankéře a špičkové produkty, které patří mezi nejlepší na tuzemském trhu – běžné účty s nulovými poplatky za vedení i všechny běžné transakce, atraktivně úročený spořicí účet, termínované vklady s úroky dosahujícími až 3,1 % nebo směnárnu s mimořádně výhodnými kurzy. A jak je v Bance CREDITAS tradicí, také v Kladně čeká na klienty výtečná káva a bezplatné připojení k wi-fi. Samozřejmostí je bezbariérový přístup.

Pobočka Banky CREDITAS v Kladně je otevřena v pracovní dny dopoledne od 8 do 12 hodin. Odpolední otevírací doba je v pondělí, úterý a čtvrtek od 12.30 do 16 hodin, ve středu mohou klienti využít prodlouženou provozní dobu od 12.30 do 17 hod., v pátek má banka otevřeno od 12.30 do 15 hodin.

A kdo se může těšit na další pobočku? Severomoravské město, kterým protéká řeka Desná, město, které bývá nazýváno Živou branou Jeseníků. Již brzy se s Bankou CREDITAS setkáte v Šumperku.

Banka CREDITAS

Banka CREDITAS

Banka CREDITAS působí na českém finančním trhu již 24 let. Zaměřuje se především na nadstandardní zhodnocení úspor pro retail, firmám a podnikatelům nabízí na míru šité úvěry a bezkonkurenční devizové konverze. V roce 2018 uvedla banka na trh první českou multibankovní platformu Richee, do níž lze připojit účty vedené v jiných bankách.