17. 10. 2018

Banka CREDITAS otevřela pobočku v Prostějově

Co udělá dobrá banka, když jí narůstá počet klientů v regionu, kde dosud chybí pobočka? Otevře nové zastoupení, aby k ní lidé měli blíž. Banka CREDITAS včera otevřela novou regionální pobočku v Prostějově.

I když nejbližší pobočka ležela až v Olomouci, počet klientů Banky CREDITAS v prostějovském regionu dlouhodobě výrazně rostl. Proto banka zařadila Prostějov do první vlny realizace oblastních zastoupení. V jejím rámci chce v následujících dvou letech počet poboček zdvojnásobit a mít zastoupení ve všech větších okresních městech.

Novou pobočku najdete v centru Prostějova na adrese Kostelní 4644/12. Klienti, kteří přijedou automobilem, mají v bezprostřední blízkosti k dispozici parkoviště.  V dostupné vzdálenosti jsou také zastávky MHD.

Co můžete od nové pobočky Banky CREDITAS očekávat? Samozřejmostí jsou kvalitní bankovní služby a směnárna s mimořádně výhodnými kurzy. Stejně jako na jiných pobočkách je pro návštěvníky připravena výborná káva a připojení k wi-fi. Tělesně handicapované klienty nepochybně potěší bezbariérový přístup. Prostějovská pobočka Banky CREDITAS má pro klienty otevřené dveře každý pracovní den od 9 do 12 a od 12.30 do 17 hodin.

Slavnostní otevření proběhlo v dopoledních hodinách dne 16. října 2018, krátce poté již na novou pobočku začali proudit první klienti. Pokud mezi ně patříte i vy, přejeme příjemná a úspěšná jednání. Pokud se nacházíte v jiném regionu, vyberte si nejbližší pobočku v přehledu kontaktů na webu Banky CREDITAS.