15. 5. 2019

Banka CREDITAS otevřela pobočku v Táboře

Do mapy kamenných poboček Banky CREDITAS přibyl 28. bod – jihočeský Tábor. Zbrusu nová pobočka nabízí klientům bankovní a směnárenské služby, ale také pohodlnou čekací zónu a jak je v Bance CREDITAS tradicí, nechybí ani výborná káva na uvítanou.

Táborskou pobočku najdete na adrese 9. května 1987/17 v místech, kde ulice prochází náměstím T. G. Masaryka. Stejně jako v jiných zastoupeních Banky CREDITAS i v Táboře potkáte ochotné osobní bankéře a produkty patřící mezi špičku na českém finančním trhu: běžné účty s nulovými poplatky za vedení i všechny běžné transakce, spořicí účet bez omezení výše vkladu s úroky 1,1–1,3 % ročně či termínované vklady s úrokovou sazbou až 3,1 % p.a. Pobočka nabízí také směnárenské služby s mimořádně výhodnými kurzy. Kromě výtečné kávy budete mít k dispozici také bezplatné připojení k wi-fi, samozřejmostí je bezbariérový přístup.

Pobočka je bez problémů dostupná jak hromadnou, tak individuální dopravou. Železniční i autobusové nádraží jsou vzdáleny přibližně 800 metrů, frekventovaná zastávka MHD Křižíkovo náměstí leží zhruba 250 m od pobočky. Pokud pojedete automobilem, můžete zastavit přímo před pobočkou nebo využít některé z blízkých parkovišť. Nezapomeňte ale, že stojíte v oblasti placeného parkování, a před odchodem od auta je třeba uhradit příslušný poplatek.

Pobočka Banky CREDITAS v Táboře má v pracovní dny dopoledne otevřeno od 8 do 12 hodin. Odpolední provozní doba začíná ve 12.30 a končí v pondělí, úterý a čtvrtek v 16 hodin, ve středu můžete využít prodlouženou otevírací dobu do 17 hod., v pátek se pobočka uzavírá v 15 hodin. Pokud dáváte přednost předem sjednané schůzce, napište nebo zavolejte bankéřům z pobočky, kteří vám rádi nabídnou vhodné termíny.

Banka CREDITAS - pobočka Tábor

Banka CREDITAS - pobočka Tábor

Nejste si jisti, kde přesně pobočku najdete? Jako orientační bod můžete využít monumentální budovu zemědělské školy - pobočka Banky CREDITAS leží přímo proti ní na druhé straně náměstí T. G. Masaryka.

Tábor - budova zemědělské školy

Banka CREDITAS

Banka CREDITAS

Banka CREDITAS působí na českém finančním trhu již 24 let. Zaměřuje se především na nadstandardní zhodnocení úspor pro retail, firmám a podnikatelům nabízí na míru šité úvěry a bezkonkurenční devizové konverze. V roce 2018 uvedla banka na trh první českou multibankovní platformu Richee, do níž lze připojit účty vedené v jiných bankách.