9. 9. 2019

Banka CREDITAS otevřela pobočku v Trutnově

Svoji 34. pobočku umístila Banka CREDITAS do bezprostřední blízkosti Krakonošova náměstí v centru města. Stejně jako na jiných pobočkách i v Trutnově banka nabízí špičkové bankovní produkty a směnárenské služby s výjimečnými měnovými kurzy.

Novou pobočku Banky CREDITAS najdete na konci Havlíčkovy ulice v místech, kde ústí do Krakonošova náměstí. A co mají trutnovské bankéřky připraveno pro návštěvníky? Výjimečné produkty patřící na špici českého finančního trhu:

  • běžný účet bez jakýchkoli poplatků za vedení a všechny běžné transakce,
  • platební karty s neomezenými výběry zdarma po celém světě, a to bez ohledu na výši částky a počet výběrů,
  • spořicí účet s vysokým úrokem a zajímavým úročením i na vysoké vklady (nad 1,5 milionu korun),
  • termínované vklady s úrokovou sazbou dosahující až 3,1 % ročně,
  • směnárenské služby s mimořádně výhodnými měnovými kurzy, všem svým klientům navíc banka prodává valuty za výrazně výhodnější devizový kurz.

Pro návštěvníky pobočky je připraven tradiční servis, který zpříjemní případné čekání – pohodlná čekací zóna, bezplatné připojení k wi-fi, tištěný magazín C JOURNAL a nechybí ani oblíbená káva na uvítanou. Otevření nové pobočky obvykle v prvních týdnech přináší větší počty návštěv, banka proto svým klientům doporučuje, aby si termín schůzky sjednali předem prostřednictvím kontaktního formuláře.

Nová trutnovská pobočka Banky CREDITAS je výborně dostupná jak hromadnou, tak individuální dopravou. Přibližně 200 metrů od pobočky leží frekventovaná autobusová zastávka Trutnov, Na Struze, kterou obsluhuje jak MHD, tak řada příměstských a meziměstských linek. Návštěvníci, kteří přijedou osobním automobilem, mohou zaparkovat přímo v Havlíčkově ulici, na Krakonošově náměstí nebo v přilehlých ulicích. Všechna parkoviště jsou placená.

Pobočka Banky CREDITAS v Trutnově má otevřeno v pracovní dny dopoledne od 8 do 12 hodin. Odpoledne otevírá ve 12.30 a zavírá v pondělí, úterý a čtvrtek v 16 hodin, ve středu mohou návštěvníci využít prodlouženou provozní dobu do 17 hod., v pátek se pobočka uzavírá v 15 hodin.