26. 7. 2019

Banka CREDITAS otevřela pobočku v Uherském Hradišti

Novou pobočku, která potěší především klienty ze Slovácka, otevřela Banka CREDITAS v Uherském Hradišti. Pobočka nabízí bankovní i směnárenské služby, nechybí ani tradiční pohodlná čekací zóna a káva na uvítanou.

Banku CREDITAS v Uherském Hradišti najdete na Masarykově náměstí 1232, v budově na rohu náměstí a Havlíčkovy ulice. Co vám bankéři na nové pobočce nabídnou? Špičkové produkty, které patří mezi špičku českého finančního trhu:

Pro návštěvníky je připraven tradiční servis, který zpříjemní případné krátké čekání – výtečná káva na uvítanou, bezplatné připojení k wi-fi a tištěný magazín C JOURNAL.

Jak je u Banky CREDITAS tradicí, umístění nové pobočky bylo vybráno tak, aby byla bez problémů dostupná hromadnou i individuální dopravou. Železniční stanice Uherské Hradiště je od pobočky vzdálena necelých 500 metrů, ještě blíže je autobusové nádraží. Osobní automobil můžete zaparkovat na blízkém parkovišti na Palackého náměstí, nezapomeňte ale, že za parkování musíte uhradit poplatek.

Pobočka Banky CREDITAS v Uherském Hradišti má otevřeno v pracovní dny dopoledne od 8 do 12 hodin. Odpoledne otevírá ve 12.30 a zavírá v pondělí, úterý a čtvrtek v 16 hodin, ve středu můžete využít prodlouženou provozní dobu do 17 hod., v pátek se pobočka uzavírá v 15 hodin. Pokud si chcete sjednat schůzku na konkrétní den a čas, můžete si vhodný termín domluvit na bezplatné infolince 800 888 009 (v pracovní dny od 8 do 20 hodin).

Banka CREDITAS

Banka CREDITAS

Banka CREDITAS působí na českém finančním trhu již 23 let. Zaměřuje se především na nadstandardní zhodnocení úspor pro retail, firmám a podnikatelům nabízí na míru šité úvěry a bezkonkurenční devizové konverze. V roce 2018 uvedla banka na trh první českou multibankovní platformu Richee, do níž lze připojit účty vedené v jiných bankách.