23. 1. 2019

Banka CREDITAS otevřela pobočku ve Svitavách

První klienty přivítala nová pobočka Banky CREDITAS na náměstí Míru ve Svitavách. Návštěvníkům nabízí výhodné bankovní a směnárenské služby poskytované v příjemném prostředí provoněném výbornou kávou. Banka v letošním roce plánuje otevření dalších 15 poboček.

Na konci loňského roku Banka CREDITAS potěšila své klienty příslibem výrazného rozšíření sítě poboček v roce 2019. Od slibu nemá banka daleko k činům – první letošní pobočku otevřela 22. ledna ve Svitavách. Volba města nebyla náhodná – ve svitavském regionu má Banka CREDITAS větší počet klientů, kteří dosud měli nejbližší kamennou pobočku až v několik desítek kilometrů vzdálených Pardubicích, Brně nebo Olomouci.

Novou svitavskou pobočku najdete poblíž staré radnice na náměstí Míru 128/60. Podobně jako v jiných městech i ve Svitavách Banka CREDITAS vybrala místo, kam se dá snadno dojet hromadnou dopravou i vlastním automobilem. Pobočka se nachází přibližně 300 metrů od autobusového nádraží, od železniční stanice můžete využít jeden z autobusových spojů, nebo se vydat na zhruba kilometrovou procházku. Pokud přijedete autem, parkoviště najdete na náměstí přímo proti pobočce.

Co nová svitavská pobočka Banky CREDITAS klientům nabízí? Ochotné osobní bankéře a produkty, které jsou na špici tuzemského trhu – běžné účty s nulovými poplatky za vedení i všechny běžné transakce, atraktivně úročený spořicí účet, termínované vklady s úroky dosahujícími až 3,1 % nebo směnárnu s mimořádně výhodnými kurzy. Samozřejmostí je moderní interiér s čekací zónou, ve které můžete využít připojení k wi-fi a stejně jako na jiných pobočkách na vás i Svitavách čeká výborná káva. Banka nezapomíná ani na handicapované klienty, které jistě potěší bezbariérový přístup. Pobočka Banky CREDITAS ve Svitavách je otevřena v pracovní dny dopoledne od 8 do 12 hodin. Odpolední otevírací doba je v pondělí, úterý a čtvrtek od 12.30 do 16 hodin, ve středu nabízí banka prodlouženou provozní dobu od 12.30 do 17 hod., v pátek je otevřeno od 12.30 do 15 hodin.

Klienty z dalších částí republiky nepochybně zajímá, kdy bude otevřena pobočka Banky CREDITAS v jejich městě či regionu. Velmi brzy se dočkají obyvatelé Kladna, Vsetína či Šumperku, ve všech třech městech plánuje banka otevřít pobočku již v průběhu měsíce února. Dalších 12 lokalit je v přípravě a pobočky zde budou otevřeny do konce letošního roku.

Banka CREDITAS - pobočka Svitavy

Banka CREDITAS - pobočka Svitavy

Banka CREDITAS - pobočka Svitavy

Banka CREDITAS

Banka CREDITAS

Banka CREDITAS působí na českém finančním trhu již 24 let. Zaměřuje se především na nadstandardní zhodnocení úspor pro retail, firmám a podnikatelům nabízí na míru šité úvěry a bezkonkurenční devizové konverze. V roce 2018 uvedla banka na trh první českou multibankovní platformu Richee, do níž lze připojit účty vedené v jiných bankách.