29. 5. 2019

Banka CREDITAS otevřela pobočku ve Vsetíně

Novou, již 29. pobočku otevřela Banka CREDITAS v centru Vsetína. V moderně řešených interiérech jsou klientům k dispozici bankovní a směnárenské služby, samozřejmostí je pohodlná čekací zóna a nechybí ani tradiční káva na uvítanou.

Vsetínskou pobočku Banky CREDITAS najdete na adrese Hlásenka 788, v blízkosti křižovatky s ulicí Na Příkopě. Pokud Vsetín dobře znáte, bude vám k orientaci stačit informace, že pobočka leží v sousedství objektu Policie ČR.

Co vás v nové pobočce očekává? Ochotní osobní bankéři a jedny z nejlepších produktů na českém finančním trhu: běžné účty s nulovými poplatky za vedení i všechny běžné transakce, platební karty s neomezenými výběry zdarma v Česku i v cizině, výhodně úročený spořicí účet bez omezení výše vkladu či termínované vklady s úrokovou sazbou až 3,1 % ročně. Pobočka nabízí také směnárenské služby s mimořádně výhodnými měnovými kurzy. Vstup do objektu je bezbariérový a kromě výtečné kávy je návštěvníkům k dispozici také bezplatné připojení k wi-fi.

Pobočka je výborně dostupná jak hromadnou, tak individuální dopravou. Železniční stanice i autobusové nádraží jsou od pobočky vzdáleny přibližně 500 metrů, ještě blíže je frekventovaná zastávka MHD Náměstí (v některých jízdních řádech uváděná jako Vsetín, náměstí). Osobní automobil můžete odstavit na blízkých parkovištích, nezapomeňte ale, že se nacházíte v zóně placeného parkování.

Pobočka Banky CREDITAS ve Vsetíně má otevřeno v pracovní dny dopoledne od 8 do 12 hodin. Odpoledne otevírá ve 12.30 a zavírá v pondělí, úterý a čtvrtek v 16 hodin, ve středu mohou klienti využít prodlouženou provozní dobu do 17 hod., v pátek se pobočka uzavírá v 15 hodin. Pokud si chcete sjednat schůzku na konkrétní termín, můžete napsat nebo zavolat bankéřům z pobočky.

Banka CREDITAS - pobočka VsetínBanka CREDITAS - pobočka VsetínBanka CREDITAS - pobočka Vsetín