13. 11. 2019

Banka CREDITAS otevřela pobočku ve Znojmě

Svoji 35. pobočku banka otevřela na znojemském náměstí Svobody. Pro klienty je vedle výhodných bankovních produktů připravena také směnárna s výjimečnými měnovými kurzy. Novou pobočku si můžete prohlédnout na snímcích v našem článku.

Banku CREDITAS najdete ve Znojmě na adrese nám. Svobody 208/16, v budově na rohu Horního parku. Co banka na své nové pobočce klientům nabízí? Výhodné produkty patřící mezi špičku českého finančního trhu:

Na nové pobočce je připraven také tradiční servis, který klientům zpříjemní případné čekání – pohodlná čekací zóna, bezplatné připojení k wi-fi, tištěný magazín C JOURNAL a oblíbená káva na uvítanou. Otevření nové pobočky obvykle v prvních týdnech přináší větší počty návštěv, banka proto svým klientům doporučuje, aby si termín schůzky sjednali předem prostřednictvím kontaktního formuláře.

Nová znojemská pobočka Banky CREDITAS výborně dostupná jak hromadnou, tak individuální dopravou. V bezprostřední blízkosti se nachází autobusová zastávka Znojmo, nám. Svobody lázně, kterou obsluhuje řada linek MHD i příměstské dopravy. Klientům, kteří do banky přijedou osobním automobilem, jsou k dispozici placená parkoviště na náměstí Svobody.

Pobočka Banky CREDITAS ve Znojmě má otevřeno v pracovní dny dopoledne od 8 do 12 hodin. Odpoledne otevírá ve 12.30 a zavírá v pondělí, úterý a čtvrtek v 16 hodin, ve středu mohou návštěvníci využít prodlouženou provozní dobu do 17 hod., v pátek se pobočka uzavírá v 15 hodin.

Banka CREDITAS - pobočka Znojmo
Banka CREDITAS - pobočka Znojmo
Banka CREDITAS - pobočka Znojmo
Banka CREDITAS - pobočka Znojmo
Banka CREDITAS - pobočka Znojmo
Banka CREDITAS - pobočka Znojmo