3. 9. 2020

Banka CREDITAS spustila soutěž o 6 × 50 000 korun

Banka vyhlásila soutěž pro klienty, kteří si u ní založí běžný účet. Soutěž je šestikolová, v každém kole bude vylosován jeden výherce, který získá 50 tisíc korun.

 

Pro účast v soutěži je třeba splnit 3 základní podmínky. První je věk klienta – zúčastnit se mohou osoby starší 18 let. Druhou podmínkou je založení běžného účtu v období od 1. září do 30. listopadu 2020. Musí se jednat jít o jediný běžný účet, který klient v Bance CREDITAS má. Soutěže se tedy nemohou účastnit klienti, kteří již v bance mají běžný účet nebo Richee účet (ten banka již nenabízí, dříve založené účty ale klienti mohou nadále využívat). Stejně tak nemá smysl, aby si jeden klient zakládal více účtů – do losování bude zařazen jen s prvním účtem. Do hry o 50 tisíc se mohou zapojit i klienti, kteří v minulosti v Bance CREDITAS běžný účet měli, ale zrušili jej před začátkem soutěže.

Poslední podmínkou je provedení 5 debetních transakcí na nově zřízeném běžném účtu. Konkrétní typ transakcí není stanoven, může tedy jít například o úhrady převodem nebo platební kartou. Příjemnou zprávou je, že stačí jediné splnění této podmínky, aby byl klient zařazen do všech následujících slosování.

Zařazení klienta s novým běžným účtem do soutěže je automatické, není tedy třeba o účast žádat nebo se kamkoli hlásit. Soutěž probíhá v 6 losovacích kolech – první losování bude v úterý 22. září, další vždy po 14 dnech až do 1. prosince 2020. V každém kole bude vylosován jeden výherce 50 000 Kč. Klient se může zúčastnit všech soutěžních kol, která následují po jeho vstupu do soutěže a splnění soutěžních podmínek. To znamená, že čím dříve se do soutěže zapojí, tím více losovacích kol se bude účastnit a tím vyšší bude jeho šance na výhru.

Podrobné informace o soutěži banka uvádí na speciální stránce Soutěžte o 6 x 50 000 Kč.