2. 10. 2019

Banka CREDITAS výrazně snížila úroky u hypoték

Úroky na hypotečních produktech banky od 1. října klesly o téměř půl procentního bodu. Úvěr na bydlení a refinancování nyní banka nabízí s úrokem od 2,09 % ročně. Všechny hypotéky Banky CREDITAS lze kdykoli částečně nebo zcela splatit, a to bez jakékoli sankce.

Banka nabízí hypotéky s pevnou úrokovou sazbu, kterou lze zafixovat na 3, 5, 7 nebo 10 let. Vedle nízkých úroků patří ke klíčovým výhodám také velmi krátká doba vyřízení, individuální nastavení podmínek úvěru podle konkrétních potřeb klientů a především možnost uhradit mimořádnou splátku nebo splatit celý úvěr kdykoli a zdarma.

"Snížením sazeb chceme naši nabídku hypoték ještě zatraktivnit. Současné nastavení patří mezi nejlepší nabídky na českém trhu," říká Věra Pavlišová, ředitelka retailového bankovnictví Banky CREDITAS.

Kromě klasické hypotéky na bydlení nabízí banka se stejně výhodnými úroky a podmínkami také refinancování. Třetí položkou v nabídce hypotečních produktů Banky CREDITAS je americká hypotéka, kterou mohou klienti využít pro získání financí např. na nové vybavení domácnosti nebo nákup automobilu. Jde totiž o neúčelový úvěr, za který klient ručí nemovitostí, ale na rozdíl od klasické hypotéky bance nemusí sdělit, k čemu peníze použije. Americkou hypotéku banka nabízí s úrokem od 3,30 % ročně, úvěr je tak výhodnější než běžné spotřebitelské půjčky. Stejně jako klasickou hypotéku a refinancování lze i americkou hypotéku u Banky CREDITAS kdykoli částečně nebo zcela splatit bez jakékoli finanční sankce.

Banka CREDITAS

Banka CREDITAS

Banka CREDITAS působí na českém finančním trhu již 24 let. Zaměřuje se především na nadstandardní zhodnocení úspor pro retailové klienty, firmám a podnikatelům nabízí na míru šité úvěry a bezkonkurenční devizové konverze. V nezávislém ratingovém projektu Vstřícná banka, který dlouhodobě hodnotí kvalitu služeb českých bankovních institucí, obsadila Banka CREDITAS 1. místo jako nejlevnější česká banka.