14. 1. 2019

Banka CREDITAS získala ocenění za kartu ze zlata

Exkluzivní platební karta z pravého zlata, kterou od června 2018 vydává Banka CREDITAS, získala ocenění Special Mention 2018, které pravidelně uděluje společnost Mastercard za výjimečné projekty v oblasti platebních karet. Karta Real Gold z limitované série black&gold je unikátní tím, že jde o vůbec první kartu ze zlata na českém i evropském trhu.

Až do poloviny loňského roku bylo v Česku označení „zlatá karta“ pouhým popisem barvy. Real Gold ale není běžnou plastovou kartou, je skutečně vyrobena z nejcennějšího kovu. Téměř polovinu její hmotnosti tvoří zlato, což díky zářivému lesku speciálního 3D gravírování poznáte na první pohled. Ještě výraznější rozdíl objevíte, pokud kartu vezmete do ruky – díky vysoké hustotě (měrné hmotnosti) zlata je Real Gold sedmkrát těžší než běžné platební karty.

"V rámci Evropy jde o nejexkluzivnější produkt svého druhu, určený pro VIP klientelu. Vydali jsme pouze sto kusů těchto karet, z nich je polovina v černém a polovina ve zlatém designu," uvedl místopředseda představenstva Banky CREDITAS Kamil Rataj.

Platební karta Real Gold od Banky CREDITAS disponuje kromě exkluzivního materiálu a designu také vysokými transakčními limity a speciálními doplňkovými službami. Samozřejmostí je prémiová služba Concierge, která poskytuje nadstandardní individuální servis všem majitelům karty ze zlata. Služba Airport LoungeKey umožňuje majitelům karet a jejich příbuzným přístup do stovek letištních salonků po celém světě, a to bez ohledu na to, jakou linkou či třídou cestují. Součástí prémiových služeb je také exkluzivní pojištění a nadstandardní výše limitů pro platby.

Podrobnější informace o zlatých kartách z limitované série black&gold najdete specializované stránce webu Banky CREDITAS.

Banka CREDITAS - Special Mention 2018Místopředseda představenstva Banky CREDITAS Kamil Rataj při přebírání ocenění Special Mention 2018.

Banka CREDITAS

Banka CREDITAS

Banka CREDITAS působí na českém finančním trhu již 24 let. Zaměřuje se především na nadstandardní zhodnocení úspor pro retail, firmám a podnikatelům nabízí na míru šité úvěry a bezkonkurenční devizové konverze. V roce 2018 uvedla banka na trh první českou multibankovní platformu Richee, do níž lze připojit účty vedené v jiných bankách.