29. 1. 2020

Banka CREDITAS získala za své produkty 5 ocenění, zvítězila u odborníků i veřejnosti

Banka CREDITAS uspěla v tradiční soutěži Finanční produkt roku 2019, ve které laická a odborná veřejnost hodnotily loňskou nabídku na českém finančním trhu. Spořicí účet + Banky CREDITAS získal nejvyšší ocenění v kategorii „Spořicí účty od 300 tisíc Kč“ a díky vítězství v hlasování návštěvníků si odnáší také Cenu veřejnosti. Další umístění na stupních vítězů si banka připsala za termínované vklady a Richee účet.

"Mezi naše priority dlouhodobě patří nabídka výhodného zhodnocení úspor klientů. Stejně jako vloni jsme získali Cenu veřejnosti a ocenění od finančních odborníků se dočkalo hned několik našich produktů, a to nejen spořicích. To je pro nás jasným dokladem, že jdeme správnou cestou," říká generální ředitel Banky CREDITAS Vladimír Hořejší.

Dvě první místa Spořicího účtu + nejsou překvapením – patří mezi nejoblíbenější produkty Banky CREDITAS a v průběhu loňského roku se dlouhodobě držel na nejvyšších příčkách měsíčních žebříčků Finparády. Na rozdíl od soutěže nevznikají měsíční žebříčky na základě hlasování odborníků, ale detailní analýzou vlastností jednotlivých produktů, kterou připravují specialisté společnosti Scott & Rose. Žebříčky proto nemohou být ovlivněny názory jednotlivých porotců, ale naopak přesně zohledňují přínos jednotlivých produktů pro klienty.

Spořicí účet + nabízí Banka CREDITAS s akční úrokovou sazbou 1,6 % p.a., která je platná do 30. června 2020. Úročen je celý vklad bez omezení jeho výše.

Ocenění v podobě 2. místa ve své kategorii si ze soutěže odnášejí termínované vklady Banky CREDITAS. Třetí příčku banka získala za dva své produkty – Spořicí účet + mezi spořicími účty do 300 tisíc Kč a Richee účet mezi bankovními osobními účty. Richee účet je součástí nabídky stejnojmenné multibankovní aplikace, která jako první na českém trhu nabízí od října 2018 ovládání účtů vedených v různých bankách na jediném místě. Richee účet nabízí úrok 1,5 % ročně na vklady až do výše 300 tisíc korun. Zajímavé zhodnocení klienti získávají i na vyšších vkladech – část vkladu přesahující limit 300 tisíc korun je úročena sazbou 0,5 %.

V minulém ročníku soutěže získala Banka CREDITAS tři ocenění a při této příležitosti klientům slíbila, že svoji nabídku ještě zlepší. Pět ocenění v aktuálním ročníku ukazuje, jak důsledně banka dodržuje své heslo: Chtějte víc od svých úspor.

Finanční produkt roku 2019 - Cena veřejnostiFinanční produkt roku 2019 - Spořicí účet nad 300 tisíc Finanční produkt roku 2019 - Termínované vkladyFinanční produkt roku 2019 - Běžné účty pro fyzické osobyFinanční produkt roku 2019 - Spořicí účet do 300 tisíc Kč