4. 1. 2019

Banka CREDITAS znovu zvýšila úroky na termínovaných vkladech

Už vloni nabízela banka u svých termínovaných vkladů nejvyšší úrokové sazby na českém trhu. Od 1. ledna získáte ještě výhodnější podmínky, nejlépe úročené vklady překročily magickou hranici 3 procent.

První výrazné navýšení úroků oznámila banka v srpnu loňského roku. V reakci na zvýšení úrokových sazeb České národní banky zvýšila Banka CREDITAS úrokové sazby na termínovaných vkladech v průměru o 0,5 %. Banku tento krok obratem vynesl na přední příčky žebříčku nejlepších tuzemských termínovaných vkladů, který sestavuje specializovaný web Finparáda.cz. K 1. lednu letošního roku Banka CREDITAS oznámila další významné zvýšení úroků, u většiny vkladů o 0,4 %, u vkladů s přípisem úroku ke dni splatnosti dokonce o 0,5 %.

Banka nyní na nejkratším, ročním termínovaném vkladu nabízí úrokovou sazbu 1,6 %. Dvouletý termínovaný vklad poskytuje vkladatelům úrok 2,0 %, tříletý 2,1 % p.a. U delších vkladů banka rozlišuje sazby podle toho, zda jsou úroky připisovány každý měsíc (nižší sazba), nebo jednorázově až ke dni splatnosti vkladu (vyšší sazba). Na pětiletém vkladu lze získat úrok 2,3 % nebo 2,7 % p.a., sedmiletý vklad zhodnotí vaše peníze úrokem 2,4 % nebo 2,8 % a nejdelší desetiletý termínovaný vklad nabízí 2,5 % nebo 3,1 % p.a.

Střadatele jistě potěší, že úrokové sazby termínovaných vkladů Banky CREDITAS jsou pevné – po celou dobu vkladu zůstávají na stále stejné úrovni, i kdyby se v mezidobí nabídka banky pro nové vkladatele snížila. Klienti oceňují také možnost vybrat předčasně až 20 % vložené částky bez jakékoli sankce. Nabídka termínovaných vkladů je určena jak pro zhodnocení větších úspor, tak pro drobné střadatele – minimální výše korunového termínovaného vkladu je pouhých 5 000 Kč. Další podrobnosti a kompletní nabídku termínovaných vkladů najdete na webu Banky CREDITAS.

Banka CREDITAS

Banka CREDITAS

Banka CREDITAS působí na českém finančním trhu již 24 let. Zaměřuje se především na nadstandardní zhodnocení úspor pro retail, firmám a podnikatelům nabízí na míru šité úvěry a bezkonkurenční devizové konverze. V roce 2018 uvedla banka na trh první českou multibankovní platformu Richee, do níž lze připojit účty vedené v jiných bankách.