17. 1. 2018

Banka CREDITAS zvýšila úroky na spořicích produktech

Úrokové sazby na spořicích účtech i termínovaných vkladech zvýšila od 15. ledna Banka CREDITAS. Střadatelé mohou spořit bez omezení výše vkladů, bez pásmového úročení a bez nutnosti založení či využívání jiných produktů Banky.

Všechny spořicí účty jsou nově úročeny základní sazbou 0,5 % p. a. a čtvrtletním bonusem ve výši 0,1 % p. a. Pro automatické získání bonusu přitom postačuje, aby z účtu neodešla v předchozím čtvrtletí žádná platba. Pokud k platbě dojde, zůstává střadateli základní sazba 0,5 %.

Chceme klientům nabízet co nejvyšší zhodnocení jejich úspor, kromě zvýšení úroků proto zachováváme i bezpásmové úročení. Klienti u nás získají stejný úrok, ať mají na spořicím účtu sto tisíc nebo třeba milion korun,“ říká předseda představenstva a generální ředitel Banky CREDITAS Vladimír Hořejší.

Úrokové sazby banka zvýšila také u poloviny svých termínovaných vkladů. U ročního termínovaného vkladu vzrostla úroková sazba z 0,3 % na 0,7 %, dvouletý vklad nově nabízí úrok 0,9 % a tříletý 1,1 %. U delších termínovaných vkladů se zatím úroky nemění.

„Tuzemské ekonomice se dlouhodobě daří, což se odrazilo i ve zvyšování úrokových sazeb České národní banky,“ konstatuje Vladimír Hořejší. „Rozhodli jsme se proto vyšší sazby nabídnout i našim klientům, aby měli větší motivaci investovat své úspory také v krátkodobějších spořicích produktech.“

Vklady na termínované účty nabízí Banka CREDITAS v korunách i v eurech, minimální výše korunového termínovaného vkladu je 5 000 Kč. Mimořádnou výhodou je možnost výběru až 20 % vkladu bez jakékoli sankce. Klienti tak mají jistotu, že při nutné potřebě volných financí mají snadno dostupnou pětinu své investice, aniž by za to byli bankou penalizováni. Více informací o termínovaných vkladech získáte na stránkách Banky CREDITAS.