Čtěte také

6. 12. 2018

Benefiční bazárek již tento pátek v Olomouci

V pátek 7. prosince můžete v olomoucké Galerii Šantovka navštívit benefiční bazárek pořádaný o.p.s. Společně pro děti. Celý výnos bude věnován na podporu nevyléčitelně nemocného 12letého Petříka a jeho rodiny. EDIT 10. 12.: Celkový výnos bazárku přesáhl 30 tisíc korun. Děkujeme všem, kteří pomohli.

Benefiční bazárky jsou jednou z cest, kterými o.p.s. Společně pro dětí získává finance pro podporu dětí v nouzi. Pomoc směřuje k dětem z rodin neúplných nebo sociálně slabých, k dětem s vážně nemocnými rodiči či k malým obyvatelům dětských domovů. Finanční či materiální podpory se dočkají také vážně nemocné děti, jejichž rodiny mají problémy se zvládnutím náročné péče o malé pacienty.

Společně pro děti o.p.s. působí především v Olomouckém kraji. Jejím generálním partnerem je Banka CREDITAS, která v letošním roce na podporu dětí v nouzi přispěla částkou 1 milion korun. Pomáhat dětem v obtížných životních situacích ale můžete i vy, a to nejen finančními prostředky či nákupem v bazárku, ale také v roli dobrovolníků. Součástí podpory dětí a rodin v obtížných životních situacích je také zprostředkování bezplatných volnočasových aktivit, při kterých pomáhají dobrovolní spolupracovníci.

Kdy a kam na bazárek

Benefiční bazárek začíná v olomoucké Galerii Šantovka již tento pátek od 13 hodin. Celý výtěžek z akce bude věnován na podporu rodiny 12letého Petříka, který trpí nevyléčitelnou nemocí. Domácí péče o chlapce je mimořádně náročná a rodina ji nezvládne bez další podpory. Proto se o.p.s. Společně pro děti rozhodla věnovat poslední letošní bazárek právě Petříkovi a jeho rodině, aby mohli dál pokračovat v boji s nepříznivým osudem.

Společně pro děti - Petřík

I drobným nákupem můžete přispět dobré věci, pokud budete mít chvíli čas, zastavte se na bazárku. Děkujeme.

Společně pro děti

Společně pro děti

Partnerství banky umožňuje organizaci dlouhodobou podporu dívek a chlapců, jimž rodinné poměry neposkytují šanci k dostatečnému rozvoji a úspěšnému startu do života. Pokud i vy chcete podpořit Společně pro děti, můžete přispět na účet 113355/2250. Děkujeme!

Banka CREDITAS podporuje Společně pro děti

Banka CREDITAS podporuje Společně pro děti

Podpora nejrůznějších charitativních projektů a místních komunit je součástí společenské odpovědnosti Banky CREDITAS už od jejího vstupu na český trh. Od letošního roku je navíc hlavním partnerem obecně prospěšné společnosti Společně pro děti. Banka chce této organizaci pomoci finančně zabezpečit její chod a především projekty, které dělá. Do pomoci dětem ze sociálně slabších rodin se v rámci dobrovolnických dnů zapojují i zaměstnanci banky.