10. 2. 2020

Finanční společností roku 2019 se stala Banka CREDITAS

Na konci ledna odborný finanční portál Finparáda.cz vyhlásil výsledky soutěže Finanční produkt roku 2019. Nejvyšší počet ocenění a pomyslnou Finanční společností roku 2019 se stala Banka CREDITAS. Podrobnou analýzu najdete v článku.

Portál Finparáda.cz zhodnotil počet umístění všech společností – bank, pojišťoven a dalších finančních subjektů – a přiřadil k těmto umístěním jejich váhu (1., 2., 3. místo) v jednotlivých kategoriích soutěže Finparáda.cz - Finanční produkt roku 2019. Za každé první místo v dané kategorii získala finanční instituce 3 body, za druhé místo dva body a za třetí bod jeden.

Finanční společností roku 2019 se stala Banka CREDITAS

Celkově nejúspěšnější byla v soutěži Finanční produkt roku 2019 Banka CREDITAS, která se tak umístila v hodnocení Finanční společnost roku 2019 jako první. Banka získala první místo v kategorii Spořicí účty od 300 tisíc korun a v kategorii Cena veřejnosti. Na druhém místě figurovala v kategorii Termínované vklady a dále získala bronzové medaile v kategoriích Běžné osobní účty a Spořicí účty do 300 tisíc korun. Banka CREDITAS tak získala celkem 10 bodů (viz tabulka níže). O druhé a třetí místo se dělí mBank a BNP Paribas Cardif Pojišťovna - obě finanční instituce získaly 9 bodů.

Kompletní tabulku všech účastníků soutěže a jejich výsledků najdete v plném znění článku na portálu Finparáda.cz.