11. 6. 2020

Mobilní bankovnictví Richee s novým designem a službami

První multibankovní aplikace v Česku přidala do své nabídky další služby, mezi kterými dominuje on-line zakládání dětských účtů. Zásadní změnou je také nový design, který přešel do modrých barev mateřské Banky CREDITAS.

Svým prvním uživatelům nabízel Richee především připojení a správu účtů různých bank v jediné aplikaci. Brzy se osvědčil také jako všestranný správce financí a k postupně připojovaným bankám přidal mnoho užitečných funkcionalit. Připomeňme například tvorbu rozpočtů s nastavením limitů, bezkontaktní platby v čele s Apple Pay a Google Pay či okamžité platby. Pozornost klientů vzbudil také úročený běžný účet Richee či Richee karta, která umožňuje neomezený počet výběrů zdarma z bankomatů po celém světě.

Dětské účty on-line

Když vloni Banka CREDITAS využila značku Richee pro svoji novinku – dětské produkty –, stala se aplikace jejich samozřejmou součástí. Reálná data bankovního provozu brzy ukázala, že většina mladých klientů si pro obsluhu svého účtu vybrala právě Richeeho. Není proto divu, že jednou z čerstvých novinek aplikace je možnost zakládání dětských produktů on-line. Richee účet Junior a Spoření Richee Junior se tak připojily k Richee účtu či termínovaným vkladům, které aplikace umožňovala založit již dříve.

Richee se přiblížil mateřské bance

V počátcích své existence využívali Richeeho především mladí lidé a technologičtí nadšenci. Tomu odpovídal i styl komunikace – uvolněný, s tykáním a řadou hovorových výrazů. S postupujícím rozvojem a novými možnostmi správy osobních financí ale aplikace získávala stále více uživatelů i mezi staršími generacemi. Proto se Banka CREDITAS rozhodla přiblížit Richeeho svému vlastnímu komunikačnímu a vizuálnímu stylu. Mobilní bankovnictví začalo svým uživatelům vykat a jeho zprávy přešly do formátu, který pro komunikaci se svými klienty používá banka. Změnilo se také základní barevné schéma aplikace – z původní fialovo-zelené na světlemodré odstíny ve stylu banky. Uživatelé si teď můžou vybrat, jaké barvy jsou jim bližší. 

Aktuální podobu a nabídku služeb mobilního bankovnictví Richee si můžete kdykoli prohlédnout sami. Pokud aplikaci ještě nepoužíváte, můžete si ji zdarma stáhnout v App Store (iOS), Google Play (Android) nebo AppGallery (Huawei).