25. 2. 2019

Nová pobočka Banky CREDITAS v Šumperku přivítala první klienty

Svoji 24. pobočku dnes banka otevřela v centru Šumperka. Klienty čeká kompletní servis zahrnující bankovní služby a směnárnu, ale také moderní čekací zóna a tradiční dobrá káva na uvítanou.

Otevření šumperské pobočky patřilo mezi letošní priority Banky CREDITAS. V regionu má totiž řadu klientů, kteří až dosud za bankou cestovali do desítky kilometrů vzdálené Olomouce. Jako významná železniční i silniční křižovatka je navíc Šumperk dobře dostupný i z Jesenicka či Rýmařovska.

Novou šumperskou pobočku Banku CREDITAS najdou klienti v centru města na Hlavní třídě 13/3. Místo je dobře dostupné jak hromadnou dopravou, tak osobním automobilem. Při cestě vlakem nebo linkovým autobusem mohou návštěvníci volit mezi zhruba 800 metrů dlouhou pěší trasou z nádraží na pobočku, nebo mohou využít linky MHD, které je z autobusového nádraží dovezou na zastávku Štefánikova centrum. Cesta ze zastávky na pobočku je pak otázkou 2–3 minut. Klienti, kteří přijedou autem, můžou zaparkovat v některé z okolních ulic. Je ale třeba upozornit, že centrum města je zónou placeného parkování.

Co nová šumperská pobočka Banky CREDITAS svým návštěvníkům nabízí? Tradiční vysoký standard služeb, profesionální osobní bankéře a bankovní produkty, které patří mezi špičku na českém finančním trhu: běžné účty s nulovými poplatky za vedení i všechny běžné transakce, atraktivně úročený spořicí účet bez omezení výše vkladu, termínované vklady s úroky dosahujícími až 3,1 % ročně nebo směnárnu s mimořádně výhodnými kurzy. Klienti se mohou těšit také na tradiční výtečnou kávu, samozřejmostí je bezbariérový přístup a bezplatné připojení k wi-fi.

Pobočka Banky CREDITAS v Šumperku je otevřena v pracovní dny dopoledne od 8 do 12 hodin. Odpolední otevírací doba je v pondělí, úterý a čtvrtek od 12.30 do 16 hodin, ve středu mohou klienti využít prodlouženou provozní dobu od 12.30 do 17 hod., v pátek má pobočka otevřeno od 12.30 do 15 hodin.

Kdo přivítá novou pobočku Banky CREDITAS příště? Město ležící v srdci Valašska, obklopené překrásnou přírodou a lesy. Již brzy se s Bankou CREDITAS setkáte ve Vsetíně.

Banka CREDITAS - pobočka Šumperk

Banka CREDITAS - pobočka Šumperk

Banka CREDITAS

Banka CREDITAS

Banka CREDITAS působí na českém finančním trhu již 24 let. Zaměřuje se především na nadstandardní zhodnocení úspor pro retailové klienty, firmám a podnikatelům nabízí na míru šité úvěry a bezkonkurenční devizové konverze. V nezávislém ratingovém projektu Vstřícná banka, který hodnotil kvalitu služeb českých bankovních institucí za období od ledna 2019 do března 2020, obsadila Banka CREDITAS 1. místo jako nejlevnější česká banka.