30. 7. 2020

Panorámata na pobočkách podruhé

Originální výzdoba poboček Banky CREDITAS vzbudila mezi našimi čtenáři velký zájem. V dnešním článku jsme se proto do banky vrátili a nabízíme panoramatické snímky z poboček v dalších českých, moravských a slezských městech.

Jak vzniká originální výzdoba poboček v podobě panoramatických fotografií jednotlivých měst? Banka CREDITAS vsadila na zkušeného profesionálního fotografa, s jehož prací se již delší dobu setkáváte na našich stránkách, třeba v článku o Karlových Varech. V průběhu několika měsíců postupně vznikla rozsáhlá kolekce snímků ze všech regionů, kde má banka své zastoupení. Část fotografií se stala základem nové výzdoby poboček, s dalšími snímky se budete postupně setkávat na našich stránkách nebo v marketingových materiálech Banky CREDITAS. Zaujaly vás fotografie a chcete jich vidět víc? Navštivte stránku banky na Facebooku, kde průběžně publikujeme další snímky.

Chotěboř
Chotěboř

Frýdek Místek
Frýdek Místek

Jihlava
Jihlava

Mladá Boleslav
Mladá Boleslav

Pardubice
Pardubice

Plzeň
Plzeň

Praha
Praha

Prostějov
Prostějov

Tábor
Tábor

Třebíč
Třebíč

Trutnov
Trutnov

Uherské Hradiště
Uherské Hradiště

Zlín
Zlín

Znojmo
Znojmo

Na titulním snímku: Ústí nad Labem

Banka CREDITAS

Banka CREDITAS

Banka CREDITAS působí na českém finančním trhu již 24 let. Zaměřuje se především na nadstandardní zhodnocení úspor pro retailové klienty, firmám a podnikatelům nabízí na míru šité úvěry a bezkonkurenční devizové konverze. V nezávislém ratingovém projektu Vstřícná banka, který hodnotil kvalitu služeb českých bankovních institucí za období od ledna 2019 do března 2020, obsadila Banka CREDITAS 1. místo jako nejlevnější česká banka.