9. 7. 2020

Panorámata na pobočkách

Jak vytvořit z bankovní pobočky příjemné místo, kam se klienti rádi vrací? Banka CREDITAS dlouhodobě sází nejen na ochotné bankéře a kvalitní služby, ale také na vizuální vzhled interiérů.

Jak zpříjemnit návštěvníkům pobočky několik minut čekání, pokud přijdou ve chvíli, kdy mají všichni bankéři jednání s jinými klienty? V Bance CREDITAS je zavedenou tradicí příjemné prostředí čekacích zón, informační panely s aktuálními novinkami a zajímavé články v tištěném magazínu C JOURNAL. A co když si si návštěvník nechce nic číst? Pak se může jen dívat na atraktivní obrázky. V průběhu jara totiž banka na všech pobočkách obměnila obsah světelných panelů (tzv. T-boardů). Namísto dřívějších marketingových informací nyní na pobočkách září profesionální fotografie, které zachycují místní památky, nabízejí panoramatické pohledy na město či upozorňují na zajímavé detaily, které v ulicích leckdy snadno přehlédnete.

Navštívit všech 35 poboček Banky CREDITAS v Česku je poněkud náročné, proto vám na ukázku přinášíme tucet snímků, které mohou klienti v bance zhlédnout. A pokud se vám budou líbit, můžete se těšit na další fotografie v některém z příštích článků.

Břeclav
Břeclav

Brno - pobočka Centrum
Brno (pobočka Centrum)

Brno - pobočka Pekařská
Brno (pobočka Pekařská)

Benešov
Benešov

České Budějovice
České Budějovice

Děčín
Děčín

Hradec Králové
Hradec Králové

Jindřichův Hradec
Jindřichův Hradec

Karlovy Vary
Karlovy Vary

Liberec
Liberec

Olomouc
Olomouc

Opava
Opava

Banka CREDITAS

Banka CREDITAS

Banka CREDITAS působí na českém finančním trhu již 24 let. Zaměřuje se především na nadstandardní zhodnocení úspor pro retailové klienty, firmám a podnikatelům nabízí na míru šité úvěry a bezkonkurenční devizové konverze. V nezávislém ratingovém projektu Vstřícná banka, který hodnotil kvalitu služeb českých bankovních institucí za období od ledna 2019 do března 2020, obsadila Banka CREDITAS 1. místo jako nejlevnější česká banka.