Čtěte také

25. 10. 2018

Pětistovku za pár slov? Stačí doporučit spořicí účet Banky CREDITAS

Banka CREDITAS nabízí až do konce roku 2018 svým klientům atraktivní akci. Za doporučení nového klienta, který si u banky zřídí spořicí účet, vyplácí odměnu 500 korun. Každý klient může doporučit více osob a vydělat si tak i několik tisíc korun.

Akci pod názvem "Doporučte a získejte" vyhlásila Banka CREDITAS pro všechny své klienty, kteří u ní mají běžný nebo spořicí účet. Pokud pro banku získají nového klienta se spořicím účtem, obdrží odměnu ve výši 500 korun.

Jak získat odměnu?

Pravidla akce jsou velmi jednoduchá: Stačí doporučit jiné osobě, například známému, aby si u Banky CREDITAS zřídil spořicí účet. Současně dotyčnému předáte své klientské číslo a požádáte ho, aby při zřizování účtu v bance vaše číslo předložil. Pokud si nový klient účet skutečně zřídí a splní podmínky akce, banka vám automaticky připíše na účet odměnu ve výši 500 korun.

Klientské číslo, které vám jako klientovi Banka CREDITAS přiřadila, slouží jako unikátní identifikátor. Pokud si nejste jisti nebo číslo nemůžete dohledat, neváhejte si ho znovu vyžádat v bance.

Pravidla? Jednoduchá a jasná

Akce má velmi stručná pravidla. Vy jako doporučující musíte mít u Banky CREDITAS běžný nebo spořicí účet a musí jít o účet pro občany, nikoli pro podnikatele. Vyberete vhodného zájemce o spořicí účet, předáte mu své klientské číslo a pošlete ho na nejbližší pobočku banky. To je vše.

Jaké podmínky musí nový klient splnit, abyste získali odměnu? Musí navštívit kteroukoli pobočku Banky CREDITAS; na účty zřízené on-line se akce nevztahuje. Na pobočce si založí spořicí účet a předá vaše klientské číslo. Poté musí splnit rozhodující podmínku: Do 30 dnů na účet uložit minimálně 100 000 Kč. Ve chvíli, kdy se na účtu tato částka objeví, jsou splněny podmínky akce a odměna je vaše.

Jednou, dvakrát, desetkrát…

Akce nemá žádné omezení počtu doporučených klientů. Samozřejmě platí, že za každého nového klienta dostanete jen jednu odměnu, i kdyby si v bance zřídil pět spořicích účtů. Klidně ale můžete dát doporučení třeba dvaceti různým potenciálním klientům a za každého z nich získat odměnu. Záleží jen na vaší aktivitě.

Podrobnější informace

Na webu Banky CREDITAS jsou vám k dispozici kompletní pravidla akce "Doporučte a získejte" (PDF, 204 KB). Informace lze získat také na kterékoli pobočce Banky CREDITAS nebo na Infolince 800 888 009 (v pracovní dny od 8 do 20 hodin). Dotazy můžete zaslat také prostřednictvím kontaktního formuláře na webu banky.