27. 2. 2020

Richee má nejvíce připojených bank a k tomu Apple Pay

Richee chce i letos zůstat jedničkou mezi multibankovními aplikacemi na českém trhu. Zvyšuje počet připojených bank, rozšiřuje způsoby placení, modernizuje vizuální stránku aplikace. Velkou letošní novinkou je spuštění Apple Pay.

Richee je nejdéle fungující českou multibankovní aplikací, která svým uživatelům bezplatně přináší stále nové možnosti, jak mít finance pod kontrolou.

Přivítejte Apple Pay a další banky

V únoru Richee spustil placení pomocí Apple Pay, díky tomu jej lze používat s mobilními telefony iPhone a chytrými hodinkami Apple Watch ještě účinněji. Moderní způsoby placení k Richeemu jednoduše patří. S vhodným produktem od značky Apple můžete už nyní s Richeeho pomocí platit pouhým přiložením svého zařízení k platebnímu terminálu. A platební kartu můžete klidně nechat doma.Apple Pay & Richee

Richee tak díky Apple Pay kompletuje trojici nejrozšířenějších způsobů bezkontaktních plateb, které jsou přímo provázané s technologickými nástroji, jako jsou chytré mobilní telefony a hodinky. Již od minulého roku totiž podporuje využívání služeb Google Pay a Garmin Pay.

K dříve připojeným bankám Richee nově přidal slovenskou pobočku ČSOB a poté i české a slovenské zastoupení UniCredit Bank. V celkovém součtu tak do aplikace lze připojit již sedmnáct bank, což je z dostupných multibankovních aplikací na našem trhu nejvíce.Richee - připojené banky

Plaťte rychle

Efektivnější správa financí je jednou z hlavních priorit aplikace Richee. Proto si můžete nově sestavit vlastní seznam důvěryhodných účtů, kterým věříte. Při zadávání platby (z Richee účtu nebo CREDITAS účtu) směřující právě na důvěryhodný protiúčet po vás nebude vyžadována dvoufaktorová autorizace. Celý proces platby je tak jednodušší a rychlejší.

Rychlost je velkou výhodou také u okamžitých plateb, které Richeeho klienti rádi využívají. Převody peněz mezi zainteresovanými bankami probíhají v řádech vteřin. Okamžitou platbu nezastaví ani sváteční den, víkend či půlnoc. Tato služba je navíc zdarma. Drobnou vadou na kráse okamžitých plateb je pouze fakt, že tento druh převodů zatím neumožňují všechny banky. Každopádně na straně Richeeho mají plnou, a především bezplatnou podporu.

Termínované vklady

Richee je již také pánem termínovaných vkladů. O zhodnocení svých úspor nyní rozhodujete přímo v Richee aplikaci. Zde si můžete termínovaný vklad s garantovaným výnosem nejen jednoduše kontrolovat, ale také stejně lehce založit.
Vedle již popsaných novinek samozřejmě nesmíme opomenout některá další vylepšení, kterými se aplikace Richee může pochlubit. Za zmínku jistě stojí vylepšené notifikace o nejrůznějších pohybech na účtech. Krok vpřed udělaly také detaily transakcí, a to jak po vizuální, tak i funkční stránce. A Richee nelení, takže se už brzy můžete těšit na další novinky.

Ocenění za bezpečnost

O kvalitách aplikace se přesvědčili nejen naši klienti, ale i odborná veřejnost. Právě od ní Richee obdržel ocenění za bezpečnost na konferenci CPX Praha 2019.

Místopředseda představenstva Banky CREDITAS Kamil Rataj přebírá ocenění na konferenci CPX Praha 2019.

Seznamte se s Richeem

Aplikace Richee

Richee

Richee je první českou multibankovní aplikací vyvinutou pod patronátem Banky CREDITAS. Aplikace v současnosti (březen 2020) umožňuje připojit a spravovat účty ze 17 českých a slovenských bank, využívat bleskové platby, automaticky kategorizovat platby či nastavovat limity sledující utrácení v rámci jednotlivých výdajových kategorií. Součástí nabídky je Richee účet – výhodný běžný účet s úrokem 1,5 % ročně na vklady až do 300 tisíc korun – a Richee karta, se kterou klienti mohou nejen platit, ale také bez poplatků vybírat ze všech bankomatů na celém světě, bez omezení počtu výběrů či limitu minimální vybírané částky.

 

Richee Junior

Richee Junior

Značku Richee nesou také dětské produkty Banky CREDITAS. Richee účet Junior nabízí výhodné úročení 1,5 % ročně na vklady do 50 tisíc Kč, a to bez jakýchkoli poplatků za založení, vedení či zrušení účtu. Samozřejmostí je Richee karta Junior, se kterou lze vybírat bez poplatků z kteréhokoli bankomatu po celém světě. Spoření Richee Junior je dětskou variantou spořicího účtu. Nabízí výhodné úrokové sazby vysoce převyšující většinu konkurenčních nabídek na českém trhu a stejně jako Richee účet Junior má založení, vedení i zrušení účtu bez jakéhokoli poplatku.