31. 5. 2018

Třikrát v novém – Banka CREDITAS otevírá další pobočky

Tři nové body přidává na mapu svých poboček Banka CREDITAS. Nově otevírá své zastoupení ve Frýdku-Místku, kde dosud nepůsobila. Modernější prostředí, rozšířené služby a lepší dostupnost nabídnou přestěhované pobočky v Brně a Českých Budějovicích. O původní brněnskou pobočku navíc klienti nepřijdou.

29. května byla otevřena zbrusu nová pobočka ve Frýdku-Místku. Regionální klienti, kteří dříve dojížděli do Ostravy, nyní najdou pobočku Banky CREDITAS nedaleko místeckého náměstí na adrese Ostravská 1556.

31. května vstoupili první klienti do nové pobočky v Českých Budějovicích. Banku CREDITAS nyní najdete na adrese Lannova třída 63/41. Pobočka nabízí lepší dopravní dostupnost díky blízkosti vlakového a autobusového nádraží, klienti přijíždějící automobilem najdou v okolí několik kapacitních parkovišť. Novinkou oproti dosavadní pobočce je směnárna, ve které nakoupíte nebo prodáte eura, dolary a chorvatské kuny za výhodné kurzy a bez poplatků. Původní českobudějovická pobočka banky je od středy 30. května zrušena.

V pondělí 4. června uvítá první návštěvníky nová brněnská pobočka Banky CREDITAS na náměstí Svobody 23. Také v tomto případě se jedná o přesun z již nevyhovujících starých prostor do nové moderní pobočky. O stávající zastoupení Banky CREDITAS v Pekařské ulici ale klienti nepřijdou. Pobočku totiž čeká kompletní rekonstrukce, po které bude znovu odpovídat vysokým nárokům, které Banka CREDITAS na svá zastoupení klade. Po dokončení úprav bude pobočka v Pekařské ulici opět otevřena a klienti tak budou mít v Brně na výběr ze dvou míst, kde mohou banku navštívit.

Jak je v Bance CREDITAS dobrým zvykem, ve všech nově otevíraných pobočkách se můžete těšit na výbornou kávu a pohodlnou čekací zónu, která vám zpříjemní případné krátké čekání, než osobní bankéři obslouží předcházející klienty. Na všech pobočkách platí běžná provozní doba – pracovní dny od 9 do 12 a od 12:30 do 17 hodin.

Seznam všech poboček Banky CREDITAS najdete na jejím webu na stránce Kontakty.

Fotografie ze slavnostního otevření pobočky Banky CREDITAS ve Frýdku-Místku.