2. 8. 2019

Zapomeňte na poplatky za karty a účty

I když vás mnozí bankéři ještě dlouho budou přesvědčovat o opaku, trend moderního bankovnictví je jasný: U běžného nebo spořicího účtu a platebních karet se poplatky za běžné služby neúčtují. Nejde přitom jen o paušál za zřízení nebo vedení karty či účtu, ale také o poplatky za výběry hotovosti, většinu transakcí na účtu a další služby.

Vydání nové verze sazebníku poplatků se pro klienty Banky CREDITAS stalo oblíbenou a očekávanou událostí: V každém vydání totiž naroste počet řádků se stručným sdělením: zdarma.

Všechny výběry zdarma

Letos v březnu Banka CREDITAS definitivně zrušila poslední poplatky za běžné služby u platebních karet. Pro klienty je klíčovou změnou především odstranění všech poplatků za výběry z bankomatů – s kartou Banky CREDITAS lze nyní neomezeně vybírat kdekoli na světě, bez ohledu na výši vybírané částky a bez omezení počtu výběrů.

Nejlepší kurzy

V kombinaci s výhodnými měnovými kurzy se tak platební karty CREDITAS staly nejvhodnějším řešením, jak platit a vybírat na zahraničních cestách. Tradiční řešení – výběr hotovosti před cestou – znamená komplikace při hledání bezpečného uložení peněz a problém při odhadování, jaká částka bude na celou cestu zapotřebí. S platebními kartami CREDITAS můžete cestovat bez obav. Platby hradíte kartou a vybíráte vždy jen tolik, kolik aktuálně potřebujete. Vzhledem k tomu, že bankomaty a platební terminály dnes najdete i v mnoha exotických destinacích, nemusíte se příliš obávat, že byste kartu nemohli použít.

Jestliže se před zahraniční cestou rozhodnete pro výběr hotovosti ve směnárně, nabídne vám Banka CREDITAS výhodné kurzy, které patří mezi nejlepší na tuzemském trhu. A pokud jste klientem banky, dosáhnete na exkluzivní nabídku: valuty za cenu deviz. Směnárny Banky CREDITAS prodávají eura, americké dolary i chorvatské kuny.

Běžné účty zdarma

Poplatek za vedení běžného účtu? Nebo dokonce za platbu v internetovém bankovnictví? V Bance CREDITAS téměř nepředstavitelné. Kromě naprostých výjimek (např. expresní platby) je běžný účet bez poplatků, stejně jako trvalé příkazy nebo služby internetového bankovnictví.

Zdarma je i horká novinka poslední doby – okamžité platby. Zadáte příkaz, odešlete a během několika sekund má příjemce peníze na svém účtu. Služba má zatím jedno omezení – platit lze pouze na účty v bankách, které se již do systému zapojily. Dobrou zprávou je, že jejich počet postupně roste.

Spořicí účty zdarma

Uložili jste v Bance CREDITAS své peníze na spořicí účet s výhodnými úroky? Ani v tomto případě se nemusíte obávat poplatků za vedení účtu nebo běžné transakce. A co není běžná transakce a je zpoplatněno? Jedná se o položky, které využívá jen naprosté minimum klientů. Třeba vklad na účet v hotovosti, pokud částka přesahuje 375 000 korun. Řekněte sami: Jak často chodíte do banky s kufříkem plným peněz?

Přijďte se podívat

Chcete vědět, co vše vám Banka CREDITAS nabízí zdarma? Zastavte se na kterékoli pobočce nebo zavolejte na infolinku 800 888 009 (v pracovní dny od 8 do 20 hodin). Náš sazebník je vám plně k dispozici, abyste se sami přesvědčili, kolikrát v něm najdete slovo "zdarma".