26. 4. 2019

Zlatý středník 2018 ocenil magazín C JOURNAL

Tištěný magazín C JOURNAL získal v tradiční soutěži firemních tištěných a on-line médií ocenění pro nejlepší firemní magazín v sektoru financí a bankovnictví.

Tištěný C JOURNAL vychází od počátku roku 2017 a je bezplatně k dispozici na všech pobočkách Banky CREDITAS. Magazín nabízí čtenářům aktuality z oblasti bankovnictví a informuje o novinkách Banky CREDITAS a investiční skupiny UNICAPITAL. Magazín je určen klientům a návštěvníkům banky, odborné informace jsou proto podávány tak, aby byly srozumitelné i čtenářům, kteří nemají odborné ekonomické vzdělání.

Zlatý středník již 17 let oceňuje česká firemní média a patří mezi nejvýznamnější tuzemské soutěže v oblasti public relations. Mezi účastníky nechybí největší české společnosti a PR agentury. Úspěch magazínu C JOURNAL je o to cennější, že jeho obsah až na výjimky vzniká výhradně v rámci Banky CREDITAS bez využití externích dodavatelů. Grafickou podobu a sazbu tištěného magazínu zajišťuje obsahová agentura Corporate Publishing.

Co pro nás, redakci magazínu C JOURNAL, znamená úspěch v soutěži? Především závazek pro letošní rok. I když jsme byli v kategorii financí a bankovnictví nejlepší, čeká nás práce na zlepšení posledních drobností, abychom příští rok dosáhli až na 1. místo, které letos odborná porota neudělila. Výsledky naší práce uvidíte již na počátku léta v novém čísle tištěného C JOURNALU.